Atrakcyjne ciało bez wyrzeczeń – czy to możliwie?

Kobieta na zabiegu Onda

Utrzymywanie zdrowej, jędrnej skóry i atrakcyjnego ciała nie jest łatwe. Dieta i ćwiczenia nie zawsze przynoszą oczekiwane efekty, zwłaszcza w przypadku występowania bardzo uporczywej tkanki tłuszczowej i mocno widocznego cellulitu. Aby zredukować takie niedoskonałości i wymodelować sylwetkę bez wielu wyrzeczeń, warto zdecydować się na specjalistyczny zabieg medycyny estetycznej. Obecnie realizowane procedury są bezbolesne, bezinwazyjne i bezpieczne, a przy tym przynoszą bardzo dobre rezultaty.

Zastosowanie nowoczesnych technologii

W walce z niedoskonałościami skóry i sylwetki optymalne efekty zapewniają zwłaszcza nowoczesne technologie. Do najbardziej wydajnych i funkcjonalnych systemów tego typu należy bez wątpienia urządzenie Onda, które wykorzystuje specjalne mikrofale Coolwaves. Ich zadaniem jest precyzyjne i głębokie dotarcie do membrany komórek tłuszczowych, a następnie ich rozbicie oraz usunięcie z organizmu przy udziale naturalnych procesów metabolicznych. W czasie tego zabiegu nawet 80% emitowanych fal bezpośrednio trafia do komórek tłuszczowych, dzięki czemu naskórek pozostaje całkowicie nienaruszony oraz w pełni bezpieczny. Jako dodatkowa ochrona przed wysokimi temperaturami służy wbudowany system chłodzenia kontaktowego. Urządzenie Onda wywołuje skurcz włókien kolagenowych, stymulując tym samym syntezę kolagenu i poprawiając jędrność skóry. Ze względu na wykorzystanie dwóch głowic, parametry zabiegu mogą być indywidualnie dobrane do potrzeb pacjenta. W ramach jednej procedury da się zredukować zarówno cellulit zgromadzony tuż pod skórą, jak i głębiej położone warstwy tkanki tłuszczowej.

Odpowiednie przygotowania

Do zabiegu z wykorzystaniem systemu Onda nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Pacjent musi jednak poinformować specjalistów o istniejących chorobach i alergiach oraz przyjmowanych lekach czy suplementach diety, a także ewentualnym złym samopoczuciu w dniu wykonania procedury. Przed zabiegiem konieczna jest analiza grubości tkanki tłuszczowej, dzięki której możliwy jest dobór optymalnych parametrów systemu. Zależnie od celu zabiegu, operator może zadecydować o zastosowaniu głowicy głębokiego lub płytkiego działania. Pierwsza z nich redukuje tkankę tłuszczową umiejscowioną w głębszych warstwach skóry, natomiast druga działa na komórki położone tuż pod skórą oraz posiada właściwości wygładzające i ujędrniające. Zabieg Onda posiada w swojej ofercie klinika medycyny estetycznej Anlaya, a jej usługi są przeznaczone dla pacjentów z Warszawy i okolic. Podczas pojedynczej procedury zastosować można obie głowice, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty.

miejsce na foto1

Bezpieczny przebieg procedury

Zabieg z wykorzystaniem systemu Onda rozpoczyna się od nałożenia specjalnego żelu na skórę, który podnosi komfort prowadzenia głowicy i zapewnia swobodny przepływ fali. W czasie trwania procedury pacjent może odczuwać ciepło, co jest spowodowane wysoką częstotliwością mikrofali oraz faktem jej bezpośredniego docierania do komórek tłuszczowych. Rezultaty zabiegu są widoczne już po pierwszej sesji. Sam program terapii powinien być określony indywidualnie, jednak zwykle konieczne jest odbycie około 4-5 wizyt w odstępach 3-4 tygodni. Zastosowanie systemu Onda nie wymaga okresu rekonwalescencji. Przez około 48 godzin pacjent może odczuwać nieduże osłabienie, a także powinien spożywać około 2,5-3 litrów wody dziennie i przestrzegać lekkostrawnej diety.

Przeciwwskazania i wskazania

Zabieg Onda w niektórych przypadkach nie powinien być wykonywany. Z procedury należy zrezygnować, jeżeli na skórze występują aktywne infekcje, niezagojone rany czy stany zapalne. Do przeciwwskazań zalicza się też zaburzenia w obrębie układu krwionośnego, choroby nowotworowe oraz wszelkie schorzenia serca czy choroby neurologiczne. Zabieg nie jest ponadto przeznaczony dla kobiet w ciąży i okresie karmienia piersią. W pozostałych przypadkach system Onda może znacząco pomóc w kształtowaniu pięknej sylwetki bez nadmiernych wyrzeczeń, stanowiąc bardzo dobre rozwiązanie nawet bez intensywnej aktywności fizycznej i restrykcyjnej diety.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.