Biotyna lek na zniszczone włosy

Kobieta ma piękne i długie włosy przez używanie biotyny

Artykuł sponsorowany.

Coraz więcej klientów sięga po taką pomoc przy zniszczonych włosach jak biotyna lek. W odpowiedzi rynek zalał ogromny wybór środków poprawiających kondycję włosów. Który warto wybrać?

Czym skutkuje niedobór biotyny?

Biotyna jest witaminą rozpuszczalną w wodzie, z grupy witamin B. Objawy niedoboru biotyny można dość szybko zauważyć, gdy zwiększa się wypadanie włosów, pogarsza się stan włosów oraz pojawiają się zaburzenia wzrostu włosów i paznokci. Niedobory biotyny powodują także zapalenie skóry zlokalizowane wokół oczu, nosa, ust i w pachwinach. Mogą także powodować zmęczenie i zapalenie spojówek. Biotyna wpływa także na kondycję komórek naskórka, a zmniejszenie stężenia biotyny może skutkować podatnością skóry na problemy dermatologiczne. Przy niedoborze biotyny warto działać szybko, by już po miesiącu zauważyć pierwsze efekty jej regularnego stosowania.

Biotyna na włosy

Działanie Biotynox Forte

Gdy szukasz produktu leczniczego, który rzeczywiście działa, przyjrzyj się składowi Biotynox Forte. We wspomagającym leczeniu niedoboru biotyny możesz sięgnąć po dawkę 5 mg w leku Biotynox. Wybierając opcję Forte, otrzymasz lek z podwójną dawką biotyny w postaci 10 mg w tabletce. Przed wypadaniem włosów nie obronią Cię same suplementy diety. Stosując lek, masz pewność, że Twój organizm otrzymuje odpowiednią dawkę biotyny. Dostarczona substancja wspiera różnicowanie i keratynizację naskórka, a ustąpienie objawów obserwuje się już po miesiącu jej zażywania. Biotyna tabletki działają od wewnątrz i radzą sobie szybko z łamliwością włosów i stanem zapalnym skóry.

Biotyna dawkowanie na co dzień

Dorosłym cierpiącym z powodu ostrego niedoboru biotyny lub dopiero rozpoczynającym terapię zaleca się stosowanie jednej tabletki dziennie o dawce 10 mg. U dzieci i młodzieży lek należy stosować wyłącznie po konsultacji z lekarzem, który ustali odpowiednie dla leku z biotyna dawkowanie. Lek należy stosować regularnie, co najmniej przez miesiąc. Nie zaleca się przyjmowania leku przez kobiety w ciąży, bo zawartość biotyny w leku Biotynox Forte 10 mg wielokrotnie przewyższa wskazaną dla ciężarnych dawkę. Niewskazane jest także stosowanie go u kobiet karmiących piersią. Lek z biotyną działa za to cuda u potrzebujących go dorosłych.

Wypadanie włosów przejdzie do historii

Biotyna lek oddziałuje wprost na procesy powstawania keratyny, by każdy mógł cieszyć się promienną cerą i mocnymi włosami. Ilość biotyny zawarta w leku sprawi, że już po czterech tygodniach można zaprzestać terapii. Poradzi sobie zarówno przy nasilonych objawach, jak i progilaktycznie przy osłabieniu organizmu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.