Cellutli? Zapomnij o nim – te zabiegi są na prawdę skuteczne!

gabinet kosmetyczny
Chronione prawem autorskim

Cellulit czyli medycznie mówiąc – lipodystrofia – to niewłaściwe rozmieszczenie się tkanki tłuszczowej, które jednocześnie występuje z obrzękowo-włóknistymi zwyrodnieniami w tkance podskórnej. Efektem tego jest nierówna i pofałdowana skóra, w miejscach dotkniętych cellulitem. Cellulit może dotyczyć każdej osoby, niezależnie od wieku czy posiadanej nadwagi, bywa że bardzo szczupłe osoby także borykają się z problemem „pomarańczowej skórki”. Jedną z najważniejszych przyczyn jego powstawania są zaburzenia hormonalne – nadmiar estrogenów przy jednoczesnym niedoborze progesteronu. Jeżeli dodamy do tego niewłaściwe odżywianie – wysokokaloryczna dieta, kawa, alkohol, brak ruchu, stres, papierosy – to mamy gotowy przepis na cellulit. Oczywiście często zmiana nawyków nie wystarcza, a do osiągnięcia wymarzonych efektów sięgamy po pomoc profesjonalistów. Istnieje wiele nieinwazyjnych metod, które wykorzystywane są w gabinetach kosmetycznych i skutecznie pomagają redukować cellulit.

Zabiegi kosmetyczne w walce z „pomarańczową skórką”

Walka z cellulitem do długofalowy proces, najważniejszymi jej elementami są właściwa dieta, odpowiednia ilość pitej wody i aktywność fizyczna. Niekiedy zmiany w skórze są tak zaawansowane, że niezbędne są mechaniczne sposoby na usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zabiegi kosmetologiczne przyspieszają procesy redukcji cellulitu i wspierają nas w walce o smukłą sylwetkę. Warto z nich skorzystać, aby skutecznie i na zawsze pozbyć się „pomarańczowej skórki”. Zabiegi, które polecają specjaliści J’adore Instytut z Krakowa i Warszawy to m.in.:

Karboksyterapia

Karboksyterapia to metoda, która cieszy się skutecznością na poziomie 89%. Polega a uszkadzaniu komórek tłuszczowych i ich usuwaniu. Dodatkowo pomaga w rozluźnianiu struktury zwłóknień i zwiększa przepływy limfatyczne.

Storz Medical – fala akustyczna

Oprócz cellulitu, Storz Medical pozwala na usuwanięcie miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Siła fal akustycznych pobudza komórki do naturalnych procesów metabolicznych. Ta metoda skuteczna jest w walce z cellulitem w rożnych postaciach, nawet w tej najbardziej zaawansowanej. Ponadto ten zabieg modeluje cała sylwetkę, powodując redukcję tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, nóg, us, łydek, kolan i ramion.

Poprzez stymulację komórek i aktywowanie powstawania nowych naczyń krwionośnych, przyspiesza proces przemiany materii, skutkiem czego jest redukcja obrzęków i poprawa jędrności skóry.

Przeciwwskazaniami do wykonania tego zabiegu są ciąża, zakrzepica, hemofilia, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych i choroba nowotworowa.

Endermologia LPG

Endermologia LPG jest to nowoczesna metoda masażu, który traktować można jako uzupełnienie innych zabiegów w walce z tkanką tłuszczową. Doskonale sprawdza się w dla miejsc opornych na dietę i ćwiczenia. Metoda ta jest całkowicie nieinwazyjna i opiera się na mechanicznym oddziaływaniu na komórki tłuszczowe, które intensywnie uwalniają tłuszcz. Zabieg przeprowadzany w J’adore Instytut jest całkowicie skuteczny i skuteczny.

Zabiegi uzupełniające.

Fala radiowa – podgrzewa tkanki w wyniku przepływu prądu o wysokiej częstotliwości. Ciepło powoduje cyrkulację krążenia, zwiększa przepływy krwi i zwiększa metabolizm w komórkach.

Zabiegi mezoterapii z produktami Alydia lub Celluform – poprawić wygląd skóry można przy pomocy tego zabiegu, który wprowadza substancje aktywne w głąb skóry.

Drenaż limfatyczny – to nieinwazyjny zabieg, którego celem jest poprawa usuwania nadmiaru wody z organizmu. Dodatkowo zabieg ten odpręża i relaksuje. Po tym zabiegu, skóra jest sprężysta i jędrna.

Wszystkie te zabiegi są dostępne w naszej ofercie. Zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów J`adore Instytut w Warszawie i Krakowie.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.