Jakie efekty daje zabieg urządzeniem ONDA, kto powinien z niego skorzystać?

Kobieta na zabiegu urządzeniem ONDA

Artykuł partnera.

Zabieg urządzeniem Onda to nieinwazyjna i bezpieczna procedura, przeznaczona przede wszystkim do modelowania i wyszczuplania sylwetki. Opiera się ona na oddziaływaniu specjalnych mikrofal Coolwaves, które redukują cellulit i tkankę tłuszczową zlokalizowaną nawet w najgłębszych warstwach. Już po pierwszym zabiegu skóra jest wyraźnie ujędrniona, wygładzona i zregenerowana. Prądy elektromagnetyczne generowane przez urządzenie charakteryzują się wysoką częstotliwością, dzięki czemu efektywnie redukują zbitą tkankę tłuszczową.

Zabieg Onda

Zabieg urządzeniem Onda bazuje na intensywnej stymulacji falami Coolwaves, które rozbijają komórki tłuszczowe. Do ich usunięcia z organizmu dochodzi jednak na drodze naturalnych procesów metabolicznych. W czasie zabiegu następuje skurcz włókien kolagenowych, który stymuluje syntezę kolagenu i sprzyja wyszczuplaniu wybranych partii ciała, redukcji cellulitu oraz odmłodzeniu i ujędrnieniu skóry. Zabieg Onda bardzo dobrze radzi sobie nawet z wyjątkowo oporną tkanką tłuszczową i zwiotczeniami, nie powodując przy tym uszkodzeń tkanek otaczających. Procedura ta pozwala na szybkie i komfortowe modelowanie sylwetki, a satysfakcjonujące efekty można uzyskać już w czasie od 1 do 4 sesji.

Urządzenie Onda

W systemie Onda pracują dwie głowice, które emitują mikrofale jedynie podczas kontaktu ze skórą. Nie tylko zwiększa to bezpieczeństwo zabiegu, ale również zapewnia pełną kontrolę nad mocą urządzenia. Głowica płytkiego działania służy do ujędrniania skóry i redukcji powierzchniowego cellulitu. Jej zastosowanie prowadzi do wywołania kontrolowanej hipertermii, która rozpuszcza włóknisty kolagen i delikatnie obkurcza włókna zewnętrzne. W rezultacie uzyskać można efekt modelowania powierzchniowej tkanki łącznej. Głowica głębokiego działania pozwala natomiast na usuniecie tkanki tłuszczowej oraz głębokiego cellulitu. Wydziela ona nagrzewanie o głębszym zakresie, wywołując drgania komórkowe i rozpuszczając głębsze włókna kolagenowe. W rezultacie prowadzi do lipolizy komórek tłuszczowych i aktywacji fibroblastów, co pozwala na wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki. Warszawa to jedno z miast, w którym realizowana jest ta procedura. Zabieg ONDA w klinice Anlaya posiada bardzo przystępną cenę.

Urządzenie ONDA

Zalety zabiegu Onda

Pod wieloma względami zabieg Onda przewyższa standardowe procedury redukujące cellulit i wyszczuplające ciało. Technologia fal Coolvwas zapewnia większą efektywność, niż fale radiowe RF. Wynika to z wysokiej i selektywnej częstotliwości, która ma kluczowy wpływ na skuteczność docierania do konkretnych warstw naskórka oraz tkanek podskórnych. Fale Coolvwas charakteryzują się częstotliwością 2,45 GHz, dzięki czemu skóra nie stanowi dla nich wymagającej bariery. Emitowana w trakcie zabiegu energia może w całości dotrzeć do tkanki tłuszczowej skumulowanej podskórnie, a następnie doprowadzić do pęknięcia błony komórek tłuszczowych oraz ich rozbicia. Zastosowanie urządzenia Onda nie wywołuje nagrzewania skóry, przez co pozostaje ona chłodna i ryzyko jej uszkodzenia jest znacząco zminimalizowane.

Zastosowanie zabiegu Onda

Głównym wskazaniem do przeprowadzenia zabiegu Onda jest redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej, w tym również tej zlokalizowanej w głębszych warstwach skóry. Procedura sprawdza się też przy usuwaniu uporczywego cellulitu, eliminowaniu drugiego podbródka, wygładzaniu i odmładzaniu cery czy ujędrnianiu skóry zwiotczałej. Zabieg przeprowadzać można na różnych obszarach ciała, takich jak np. brzuch, uda, pośladki, pachy czy ramiona. Z uwagi na użycie mikrofal o dużej częstotliwości, do zastosowania urządzenia Onda występują pewne przeciwwskazania. Dotyczy to zwłaszcza niewydolności lub zaburzeń pracy serca, chorób nerek lub wątroby, niewyrównanej cukrzycy, zaburzeń krzepnięcia krwi i zakrzepowego zapalenia żył czy chorób zakaźnych, a także ciężkich chorób naczyń krwionośnych. Zabieg nie jest też wykonywany u osób z implantem lub rozrusznikiem serca, chorujących na nowotwory złośliwe, pacjentów po przeszczepach czy kobiet w ciąży, karmiących i do 10 miesięcy po porodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.