SCIZER – zadbaj o piękny wygląd swojego ciała

Kobieta z jędrnymi pośladkami

Artykuł partnera

SCIZER został stworzony z myślą o osobach, które marzą o tym, aby nie mieć nadmiarów tkanki tłuszczowej, jak i uciążliwego do zwalczenia cellulitu. Komórki tłuszczowe przeważnie gromadzą się na naszym brzuchu, udach, biodrach i ramionach. Czasami stosowanie różnorodnych ćwiczeń oraz diet odchudzających nie przynosi pożądanych efektów, a po dietach najczęściej pojawia się efekt jo-jo.

Dlatego powstało urządzenie SCIZER, które dostępne jest m.in. w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy oraz Częstochowie. Urządzenie to wykorzystuje bardzo nowoczesną, ale też zaawansowaną technologię HIFU, czyli wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej, która działa na głębokości 13 mm. Dzięki temu dochodzi od razu do przerwania błon komórek tłuszczowych, a to powoduje ich śmierć w obrębie powierzchni, na której jest wykonywany zabieg. Ważne jest również to, że otaczająca je tkanka pozostaje praktycznie nietknięta.

Doskonałe efekty zabiegu

Pierwsze efekty widoczne są już po jednym zabiegu, gdyż skóra wtedy staje się bardziej napięta i jędrniejsza. Natomiast pełne rezultaty widoczne są po upływie około 3 miesięcy od wykonania zabiegu, to czas, który jest niezbędny do naturalnej przebudowy skóry. Najważniejsze efekty zabiegu to:

  • wymodelowana sylwetka,
  • jędrna skóra;
  • zredukowany cellulit;
  • zredukowana tkanka tłuszczowa.

Istotne znaczenie ma również to, że większość komórek, które zostały zniszczone, ulega wchłonięciu w ciągu 12 tygodni po zabiegu, a 95% zostaje wchłonięte po 18 tygodniach. Wtedy też można zaobserwować ostateczne efekty zabiegu, a w konsekwencji dochodzi do zmniejszenia tkanki tłuszczowej o około 2,5 cm, czyli jeden rozmiar. Jeśli chodzi o ilość wykonanych zabiegów, to jeden jest wystarczający, aby uzyskać maksymalny efekt w danej okolicy.

Jak wygląda zabieg z użyciem urządzenia SCIZER?

Praktycznie każda kobieta marzy o tym, aby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, czyli tzw. skórki pomarańczowej. W związku z tym zaczynamy się zastanawiać, jakie są sposoby na cellulit, a także jak pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Proponowany zabieg SCIZER to doskonały sposób, który pomoże nam już dziś uzyskać satysfakcjonujące efekty.

Przy tym zabiegu do uszkodzenia komórek tłuszczowych dochodzi w wyniku działania impulsów lasera SCIZER, które w związku z tym trwale obumierają. Efekt takiego naturalnego wyszczuplenia dotyczy tylko tego miejsca, które zostało poddane zabiegowi. Uszkodzone komórki wchłaniają się samoistnie po kilku tygodniach. W czasie tego zabiegu do powierzchni skóry przykłada się jedną lub dwie głowice jednocześnie, które działają na różnej głębokości tkanek, a jest to 9 mm i 13 mm. Poza tym SCIZER ma innowacyjny sposób chłodzenia, a to zmniejsza ból, a dzięki temu zabieg jest małoinwazyjny. Zabieg zazwyczaj trwa od 20 do 60 minut, co jest uzależnione od obszaru zabiegowego. Jeśli chodzi o okres rekonwalescencji, to praktycznie nie występuje, a zabieg może być przeprowadzany niezależnie od pory roku.

Na pewno zaletą tego zabiegu jest jego nieinwazyjność, ponieważ nie trzeba stosować znieczulenia, ale też nie jest wymagany okres rekonwalescencji. Ponadto, aby uzyskać pożądane efekty, wystarczy tylko jeden zabieg na dany obszar docelowy. Dzięki temu, że używa się tutaj dwóch głowic, to skraca się czas zabiegu o połowę.

Więcej o zabiegu można dowiedzieć się na stronie Bieńkowscy Clinic, Bydgoszcz, Częstochowa.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.