Wodna liposukcja – zalety zabiegu Body Jet

Kobieta po zabiegu wodnej liposukcji

Droga do wymarzonej sylwetki często jest bardzo długa i trudna. Nie zawsze udaje się osiągnąć oczekiwane efekty, a po drodze można kilka razy zwątpić we własne siły. Na szczęście medycyna estetyczna pozwala zbliżyć się do swojego celu. Liposukcja to zabieg chirurgii estetycznej, który pozwala pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej. Z jego pomocą można również powiększyć piersi lub pośladki. Specjaliści z Centrum DER-MED w Katowicach i Krakowie wskazują na nowoczesną technologię, którą stosuje się w zabiegu Body Jet. Sprawdź, na czym polega liposukcja Body Jet!

Jak wygląda zabieg liposukcji Body Jet?

Liposukcja jest zabiegiem wykonywanym przez chirurga medycyny estetycznej. Potrzebne jest znieczulenie miejscowe, dlatego Pacjent podczas zabiegu może czuć się komfortowo i bezpiecznie. W pierwszej fazie zabiegu, lekarz za pomocą kaniuli wprowadza w wybrany obszar ciała roztwór wodny, który ma na celu rozluźnienie komórek tłuszczowych. Następnie, tkanka tłuszczowa zostaje pobrana do specjalnego pojemnika. Bardzo ważny jest proces odsysania tkanki tłuszczowej – komórki nie mogą zostać uszkodzone, ponieważ często są wykorzystywane do powiększania innych obszarów ciała (piersi lub pośladków). Urządzenie Body Jet jest bardzo precyzyjne, więc pobrany materiał jest w idealnym stanie. Co więcej, sąsiadujące naczynia krwionośne oraz tkanki, nie zostają uszkodzone. Po zabiegu obszar poddawany leczeniu ma gładką powierzchnię, co w przypadku innych zabiegów korygujących sylwetkę nie zawsze jest takie oczywiste.

Liposukcja Body Jet – czym wyróżnia się ta liposukcja od innych dostępnych na rynku?

Współczesna medycyna estetyczna proponuje swoim Pacjentom bogaty wybór zabiegów poprawiających kształt sylwetki. Należy jednak wybierać tylko sprawdzone lub polecone kliniki. Kolejnym krokiem, po wybraniu kliniki, jest dobranie odpowiedniego zabiegu do potrzeb Pacjenta. Lekarze z Centrum DER-MED, które ma w swojej ofercie liposukcję Body Jet, wskazują na jej liczne zalety. W odróżnieniu do innych zabiegów odsysania tkanki tłuszczowej, ten zabieg charakteryzuje się dużo mniejszą inwazyjnością. Oznacza to, że Pacjenci szybciej wracają do pełnej sprawności po zabiegu oraz nie muszą obawiać się skutków ubocznych. Kolejną zaletą, jest ilość tkanki tłuszczowej, którą lekarze są w stanie pobrać w trakcie jednego zabiegu – jest to nawet 5 litrów na 100 kilogramów masy ciała. Osoby, którym zależy na reimplantacji odessanego tłuszczu, mogą być spokojne o jego jakość, Body Jet precyzyjnie pobiera komórki tłuszczowe i nienaruszone przekazuje do kolejnych zabiegów.

Czy liposukcja Body Jet jest dla każdego?

Terapia Body Jet jest dedykowana osobom, które zmagają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej lub pragną zmienić swoją sylwetkę, ale nie chcą męczyć się dietą i ćwiczeniami. Aby zostać zakwalifikowanym do zabiegu należy odbyć konsultację z lekarzem przeprowadzającym zabieg, bardzo ważne jest, aby podczas wywiadu poinformować o przyjmowanych lekach i chorobach. Istnieje grupa osób, które nie mogą poddać się liposukcji Body Jet. Są to osoby, które cierpią na:

  • cukrzycę
  • nadciśnienie
  • zaburzenia krzepnięcia krwi
  • choroby serca
  • niewydolność wątroby
  • stany zapalne

Pozostałe osoby, które nie mają żadnych przeciwwskazań do zabiegu, mogą spokojnie oczekiwać efektów leczenia. Aby dowiedzieć się więcej szczegółów o liposukcji lub umówić na wizytę, wystarczy wejść na stronę: https://katowice.dermed.pl/pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.